هشت مدل از بهترین ظرف آب ها برای گربه

مستوره نوربخش      ۲۰ تير ۱۳۹۸

گربه

 •    بهترین مدل به طور کلی: ظرف آب های دارای فیلتر تصفیه کننده

اگر دنبال یک ظرف آب دقیق برای گربه خود هستید، این مدل بسیار عالی است این مدل، آب خنک تصفیه شده را در اختیار حیوان شما می گذارد .این مدل همانطور که می بینید دارای یک منبع است که ظرف آب را به مقدار نیاز پر می‌کند. این ظرف فیلتر زغال فعال دارد که آلودگی ها و عوامل بیماری زا را از بین می‌برد. همچنین این لایه ضد میکروب دارد که مانع از رشد باکتری ها در ظرف آب می شود در اندازه‌های مختلف نیم گالنی تا چهار گالنی وجود دارد که زحمت شما برای پر کردن دائمی یا خنک کردن آب را کم می‌کند. این ظرف قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است و با وجود دهانه بزرگ امکان شستشوی دستی را هم فراهم کرده .صاحبان این مدل می گویند پایه سنگین این ظرف مانع از واژگون شدن آن می شود ،خصوصاً اگر گربه شما کنجکاو است، همچنین بزرگ بودن ظرف، مانع از تشنه ماندن حیوان تا زمان پر شدن مجدد ظرف می‌شود.

گربه

•     بهترین مدل از نظر قیمتی: ظرف های سرامیکی

با وجود ظرف آب‌های گران قیمت، خوشبختانه برای دوستانی که از نظر بودجه در مضیقه هستند، ظرف آب های مناسبی پیدا می شود. قیمت پایین، لزوما به معنی کیفیت و طراحی ضعیف نیست. این ظرف های سرامیکی ضمن آنکه وزن سنگین شان مانع از حرکت کردن آن بر زمین می شود، می‌تواند ظاهری مناسب با دکور منزلتان داشته باشد ، این ظرف حدود یک لیوان گنجایش دارد و قابل شستشو با ماشین ظرفشویی یا دست است. دارندگان این ظرف می گویند این مدل بسیار خوش ساخت است و قطر مناسب آن مانع از خیس شدن سیبیل های گربه می شود و گربه می تواند با آب بازی کند.

گربه

•     ظرف آب دارای آبنما :

در این مدل آب پس از گذشتن از فیلتر توسط یک فواره مانند کوچک پخش می شود .این مدل همیشه آب تازه دارد و چند گربه همزمان می توانند از آن آب بنوشند ،همچنین تمایل به آب را در آنها بیشتر می کند. این مدل یک فواره مدل گل دارد که در ۳ حالت جریان آب قابل تنظیم است. پس شما می توانید حالت های مختلف را امتحان کنید و ببینید کدام را ترجیح می دهند.

این مدل دارای یک پمپ بی صدا و نامشخص است و ۳فیلتر زغال فعال برای پاک کردن آلودگی ها و تمیز کردن آب گربه شماست 2/5 لیتر گنجایش آب دارد.

گربه

دارندگان این مدل طراحی آن را خیلی دوست دارند خصوصاً که موتور بی صدای آن گربه آنها را نمی ترساند و حرکت آب نه تنها آن را برای گربه جذاب می کند که مانع از نیاز به تعویض مکرر آب می شود.

•     بهترین مدل از نظر مساحت : ظرف های بیضی شکل

اگر گربه شما از خیس شدن سبیل هایش متنفر است یا از برس کردن موهایش به خاطر ظرف آب نامناسب ناراحت است ،این مدل به شما توصیه می شود. این ظرف آب های بیضی شکل در طول ۱۵ و عرضه ۳ سانت طوری طراحی شده اند که ضمن آنکه گربه شما فضای مناسب برای نوشیدن آب را دارد ،از خیس شدنش هم پیشگیری می‌کند.

گربه

این مدل مقاومت حرارتی بالایی دارد ،قابل شستشو با ماشین ظرفشویی و مقاوم در برابر مایکرویو است. فقط باید در نظر داشته باشید ،ظرف آب ها با سطح گسترده نیاز به پر کردن مکرر آب دارند (به علت تبخیرسطحی بیشتر). دارندگان این ظرف ،طراحی و جنس آن را که از سرامیک ضخیم است را می پسندند. اما بهتر از همه اینها سایز ظرف است که ضمن فضای گسترده، مانع از خیس شدن موهای صورت گربه می شود.

•     بهترین ظرف آب دارای خنک کننده:

هیچ چیزی در روزهای گرم بهتر از آب خنک نیست، اما از آنجایی که گربه ها نمی توانند خودشان ظرف آب شان را از آب خنک پر کند ،پس داشتن یک ظرف خنک کننده آب می تواند بسیار مفید باشد. درون این ظرف کریستال های خنک کننده دارد که وقتی داخل فریزر قرار می‌گیرند فعال می‌شود و برای ۱۵ ساعت می توانند آب را خنک نگه دارند.

گربه

این ظرف‌ها ۴۵۰ سی سی گنجایش دارند و نیازی به برق ندارد. کریستال های آن همچنین سمی نیست و زمان خنک نگهداشتن آب را می تواند با پر کردن ۲ سانت از ظرف، از آب، قبل از فریز کردن افزایش داد. دارندگان ظرف از کارایی آن بسیار راضی اند ،خصوصاً که پس از گذشت چند ساعت آب به خنکی زمان اولش می ماند. در واقع بعضی معتقدند که این ظرف حتی اگر داخل فریزر نرود آب را خنک نگه می دارد .همچنین سنگین بودنش مانع از حرکت کردن و ریختن می شود.

•     بهترین ظرف ها از جنس : ظرف های استیل ضد زنگ

این ظرف‌ها از بهترین مواد استیل ضد زنگ درست شده ،در نتیجه عمر طولانی و دوام بالایی دارد. این ظرف بسیار راحت تمیز می شود و پس از شست و شو دوباره کاملا براق و جذاب است. عمق این ظرف ها هم کم است و در نتیجه سیبیل گربه ها خیس نمی شود. حدود یک و نیم لیوان آب گنجایش دارد.

ظرف-اب-گربه

این ظرف برای تمام عمر است. دارندگان آن می‌گویند نسبت به ظروف پلاستیکی و سرامیکی عمر طولانی تری دارد. پیشنهاد می‌شود برای جلوگیری از واژگونی می توانید آن را روی صفحات سیلیکونی بگذارید.

•     بهترین ظروف ۲ گانه آب :

اگر شما دو گربه دارید یا میخواهید ظرف آب و غذای گربه تان را ست کنید ،این مدل مقرون به صرفه و بادوام است. این ظرف ها در رنگ های زیبا و جذابی تولید شده و استیل ضد زنگ  آن بسیار بادوام است. هر ظرف 120 سی سی گنجایش دارد و پد های سیلیکونی کف آن از واژگونی آن ممانعت میکند.

ظرف-آب-گربه

این ظرف ها به راحتی تمیز می شوند و همچنین قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند .دارندگان آن می‌گویند، این ظرف‌ها کاربردی و جذاب هستند و قیمت مناسبی دارند. فقط توجه کنید این ظرف ها در سایز کوچک ساخته شده‌اند ،تا مانع از پرخوری شوند. این ظرف آب به اندازه نیاز یک روز آب را نگه می دارد.

•     بهترین ظرف آب از نظر ارتفاع :

ارتفاع مناسب این مدل ،بهترین راه برای کاهش استرس ،خصوصاً در گربه های پیر با مشکلات مفصلی است و نوشیدن را برای گربه شما راحت تر می کند. این مدل ضمن آن که فشار کمتری به گردن گربه می آورد ،با داشتن خطوطی مندرج می‌تواند مقدار آب مصرفی را تخمین بزنید. حدود ۳۰۰ سی سی گنجایش دارد و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی و مقاوم در برابر ماکروویو است.

ظرف-آب-گربه

ابعاد این ظرف ۱۳ × ۱۳ × ۸ است. طراحی زیبای آن می‌تواند مناسب دکور منزلتان باشد .دارندگان این ظرف می گویند، این ظرف آب چند گربه را میتواند تامین کند و واژگون نمی شود و ضمن سبک بودن، بسیار مستحکم است و به راحتی تمیز می شود. اگر گربه شما از آرتریت رنج می برد این مدل به شما توصیه می شود.

این مقاله ،حاصل تحلیل و بررسی روی بیش از ۲۰ مدل ظرف آب پر فروش است که ضمن بررسی ظروف، نظرات دارندگان آنها هم تحلیل شده است، پس شما می توانید به آن اعتماد کنید.


: ارسال دیدگاه


     کد امنیتی