بهترین اسباب بازی های موجود برای یک گربه

مستوره نوربخش      ۱۸ تير ۱۳۹۸

گربه

به طور کلی اسباب بازی های پازلی بهترین اسباب بازی برای گربه است.این یک اسباب بازی قدیمی است و توسط محققی که رفتار بازی کردن گربه ها را مورد بررسی قرار می داد تهیه شده است تا بتواند گربه ها را ساعت ها سرگرم کند. کافی است فقط مقداری غذا را داخلش بگذارید و ببینید گربه تان چطور با پنجه زدن به آن سرگرم می شود. به وسیله این اسباب بازی حتی می‌توانید عادت غذایی گربه تان را تغییر دهید.

گربه

این اسباب بازی بهترین روش برای غذا دادن به گربه هاست تا کم کم به رژیم جدید عادت کنند. این وسیله چند بخش دارد که از تونل ها ، حفرات و ستون هایی کوتاه طراحی شده که می تواند چیزهای داخلش را به صورت جذابی نگه دارد. طراحی چند منظوره این وسیله  و قیمت مناسبش می تواند آن را در صدر بهترین وسایل بازی گربه قرار دهد.

صاحبان این وسیله می گویند ساختار مناسب وسیله و همچنین سنگین بودنش ضمن سرگرم کردن گربه مانع از کشیده شدن آن به اطراف توسط گربه می‌شود . همچنین اضافه می کنند این وسیله مانع از غذا خوردن خیلی سریع گربه شان می شود.

بهترین وسیله از نظر قیمت : اساب بازی غلتکی شگفت انگیز گربه

گربه

اسباب بازی های غلتان به شدت گربه ها را سرگرم می‌کند. این اسباب بازی از توپ های رنگی و یک برج مانند سه طبقه تشکیل شده که وقتی گربه می‌خواهد توپ‌ها را بگیرد آنها سر می خورند و حرکت توپ ها آنها را بسیار مشتاق به بازی می کند . این وسیله طوری طراحی شده که همزمان می تواند سر چند گربه را گرم کند و برای افرادی که چند گربه با هم دارند خرید بسیار مناسبی است.

صاحبان این وسیله می گویند توپ‌ها به سادگی بیرون و داخل دستگاه قرار می‌گیرند و همین رها کردن توپ‌ها برای گربه شان سرگرم کننده است . بعضی‌ها هم می‌گویند این وسیله نسبتا سبک است و هنگام بازی تکان می‌خورد اما پدهایی دارد که مانع از سر خوردن و افتادن آن می‌شود.

بهترین اسباب بازی با ایجاد انگیزه غذایی: توپ اسنک

اسباب-بازی-گربه

اگر گربه شما هم بسیار سریع غذا می‌خورد و احتمال ایجاد ناراحتی و خفگی وجود دارد این وسیله ایمن می‌تواند برایش عالی باشد . کار کردن با آن بسیار ساده است ظرف را از غذا یا تشویقی پر کنید. گربه شما سعی می‌کند با حرکت دادن و بازی کردن غذا را از یکی از سوراخ‌های آن خارج کند . این وسیله یک راهکار مناسب برای کاهش سرعت غذا خوردن است و حتی می‌تواند یک تمرین مختصر برای بچه گربه‌های دارای اضافه وزن باشد.

صاحبان این وسیله موثر و ساده بسیار از آن راضی هستند خصوصاً که اندازه سوراخ ها قابل تنظیم است و بعد از مدتی که گربه به آن عادت می‌کند چالش جدیدی را می توان به آن اضافه کرد اگر گربه شما مقدار کمی غذا نیاز دارد و می خواهید از لحظه به لحظه‌ی خوردن آن سرگرم شود این وسیله بسیار عالی است.

بهترین اسکرچر : اسکرچرهای قابل انعطاف

گربه

اسکرچر یک عضو جدایی ناپذیر دنیای اسباب بازی گربه هاست و داشتنش منطقا ضروری است ؛ خصوصاً اگر نگران مبلمان منزل تان هستید . این وسیله از آنچه شما انتظار دارید مقداری فراتر است. علاوه بر این که یک اسکرچر ساده است تنظیم کردن حلقه ای آن می تواند آن را تبدیل به یک تخته خواب تفننی برای گربه تان کند . این ها معمولاً یک توپ هم دارند که گربه را بیشتر سرگرم می‌کند.

ساختار منعطف این وسیله علاوه بر اینکه امکان ایجاد حالت های مختلف را برای بازی کردن گربه به شما می‌دهد در نگهداری هم فضای کمی را اشغال می کند.

صاحبان این وسیله می‌گویند متریال آن قوی تر از حد انتظار است طوری که ضمن استفاده های اضافه بر اسکرچر ؛ مثل تخت خواب عمر قابل قبولی دارد.

بهترین وسیله ای که با باتری کار میکند : موش چرخان

گربه

اگر نیاز به وسیله اضافه‌ تری برای سرگرم کردن گربه‌ تان دارید می توانید روی این اسباب بازی حساب کنید. این دستگاه شامل ظرفی حفره دار است که موشی به وسیله باتری در داخل و خارج سوراخ‌های آن حرکت می کند و گربه شما تلاش می کند آن را بگیرد. این وسیله برای گربه و صاحبان آن بسیار سرگرم کننده است. سرعت قابل تنظیم موش باعث می‌شود که گربه دیر تر بتواند موش را بگیرد. خصوصاً در مورد گربه هایی که هماهنگی بین چشم و پنجه شان بالا تر است.

صاحبان این وسیله می گویند موتور داخلی آن بسیار بی صداست و برای زمان طولانی گربه شان را مشغول می کند. اما به سرعت باتری آن تخلیه می شود. به طور کلی این وسیله یک انتخاب ساده و خوب است که اگر همراه با باتری های قابل شارژ تهیه شود صرفه اقتصادی بیشتری دارد.

بهترین تفریح : سوشی های جویدنی

اسباب-بازی-گربه

شاید قیمت این اسباب بازی مقداری از حد انتظار شما بیشتر باشد که البته ارزش آن را دارد . این وسیله از تعدادی سوشی هایی متنوعی از جنس مخمل  در یک جعبه تشکیل شده که مناسب گربه است و شبیه غذاهای دریایی است. داخل این سوشی ها از مواد مخصوصی پر شده که گربه شما با جویدن آن سرگرم می شود و حتی می‌تواند یک دکور زیبا برای منزلتان باشد.

صاحبان آن می‌گویند ساختار این وسیله بسیار مناسب است و قطعات آن خیلی بلند و مزاحم نیستند و می تواند به خوبی گربه را سرگرم کند.

بهترین وسیله برای گربه هایی که شکار کردن را دوست دارند : مجیک باکس

گربه

هر فردی که گربه دارد می‌داند این حیوانات ذاتاً میل به شکار دارند. پرنده های پشت پنجره انگار به گربه‌ تان چشمک می زنند و آن را از خود بی خود می‌کنند . این وسیله طراحی شده تا غریزه شکار گربه شما را ارضا کند. کافی است مقداری از وسایل مورد علاقه گربه‌تان را در سوراخ های این اسباب بازی قرار دهید تا گربه شما ساعت‌ها وقت اطراف این سوراخ ها صرف کند و تلاش کند آنها را خارج کند. این اسباب بازی دارای دو توپ برای مواقع لازم است . گاهی برخی از دارندگان درون آن تشویقی و غذا می‌ریزند که انگیزه گربه را مضاعف می‌کند . البته استفاده از آن برای بچه گربه ها توصیه نمی شود چرا که ممکن است سرشان در یکی از این سوراخ ها گیر کند. اما به طور کلی می تواند یک انتخاب عالی برای صاحبان گربه های کنجکاو باشد چرا که می توانند در صورت تمایل چالش خوبی را برای گربه شان فراهم کنند.

بهترین کت نیپ  : اسباب بازی ایجاد کننده جست و خیز در گربه مثل موش های دارای کت نیپ

گربه

کدام گربه است که کت‌نیپ دوست نداشته باشد ؟ اگر تا حالا اجازه ندادید گربه تان با این تشویقی بازی کند حالا به وسیله این موش‌های مهیج می توانید گربه تان را شاد کنید. این موش ها از کت‌نیپ پر شده اند که گربه شما را مشتاق به بازی کردن با آن می کند. می توانید در وقت هایی که بیرون از منزل هستید آن را به او بدهید تا از بازی و حمله کردن او لذت ببرید . دارندگان این وسیله اظهار می کنند که اگر گربه شان با اسباب بازی های دیگر فقط چند دقیقه سرگرم می‌شود با این وسیله زمان بیشتری سرگرم است. این یک خرید هوشمندانه و مقرون به صرفه است.

بهترین جویدنی : دندانی های جویدنی برای بچه گربه به شکل چرخ دنده

اسباب-بازی-گربه

گربه ها اسباب‌بازی‌های جویدنی نیاز دارند این چرخ دنده های جویدنی با دارا بودن یک سری زوائد لثه و دندان گربه را ماساژ می دهد و سلامتی دهانشان را حفظ می‌کند. همچنین آنها را از جویدن مبلمان تان دور می‌کند . این وسیله یکسری طناب هایی دارد که گربه می تواند با آن سرگرم شود . این وسیله از پلاستیک غیر سمی ایمن ساخته شده پس اصلا جای نگرانی ندارد.

این وسیله برای بچه گربه هایی که  دندان در می آورند نسبت به گربه های مسن ‌تر مناسب ‌تر است.


: ارسال دیدگاه


     کد امنیتی