هشت مدل از بهترین برس های گربه

مستوره نوربخش      ۱۷ تير ۱۳۹۸

گربه

•     به طور کلی این مدل برس خود تمیزگر

معمول ترین و بهترین مدل است. سیم‌های این برس هنگام شانه کردن مقداری خم می شود و ضمن آنکه عمق پوشش گربه را شانه می زند پوست گربه را اصلاً تحریک نمی‌کند . همچنین این مدل خیلی ساده و راحت تمیز می شود زیرا این برس یک دکمه دارد که با فشردن آن سیم‌ها پایین رفته و موها بالا می‌آیند در نتیجه موها به سادگی قابل برداشتن است. این مدل بسیار بادوام و راحت است. همچنین دسته مناسبی دارد که هنگام شانه کردن در دست به خوبی قرار میگیرد . این مدل برای هر دو حالت گربه های مو بلند و مو کوتاه کارآمد دارد و برای کوتاه کردن مو هم به کار می آید. دارندگان این مدل از آن بسیار راضی هستند خصوصاً که به سادگی قابل تمیز کردن است و عمق موی گربه را هم شانه می زند.

برس-گربه

•     بهترین مدل برای گربه های مو بلند

گربه های مو بلند نیاز به نظافت بیشتری دارند و در نتیجه شما برای راحتی در انجام دادن این وظیفه نیاز به ابزار مناسب دارید . این مدل یک برس چند کاره است ضمن آنکه گره های مو را باز می کند ؛ آن را عمیقاً شانه زده و همچنین موهای مرده را جدا کرده و در نتیجه موهای صاف و یکدستی را به شما تحویل می دهد . این برس می تواند موهای وز شده را کوتاه کند و آنها را دور بریزد که یک قابلیت بسیار مهم برای دارندگان گربه های مو بلند است . این مدل در دو طرف شانه دارد که تراکم دندانه های آن متفاوت است در نتیجه شما با استفاده از یک ابزار تمام کارهایی که می‌خواستید را انجام داده اید.

گربه

•     بهترین مدل برای گربه های مو کوتاه

ما برای گربه های مو کوتاه این مدل را پیشنهاد می‌کنیم . این مدل ساده از یک مجموعه دندانه کوتاه درست شده که موهای وز شده و مرده را همراه با آلودگی ها خارج می کند . این برس برای باز کردن گره مو ساخته نشده (هرچند که این مسئله در گربه های مو کوتاه که به طور منظم برس می‌شوند کمتر مطرح است و شانه کردن منظم یک کار عالی است که باعث کاهش ریزش موی آنها نیز می شود ) . دسته این برس از جنس چوب است که آن را نسبت به برس های دیگر جذابتر می کند. این برس را همچنین می‌توان برای پاک کردن اثاثیه منزل از موی گربه استفاده کرد البته خیلی از صاحبان گربه با این وسیله آشنا هستند . دارندگان این مدل از طراحی و کارایی آن بسیار راضی هستند ؛ علیرغم اینکه تیغه فلزی این مدل کمی ترسناک به نظر می‌آید اما گربه ها هنگام شانه کردن آن را دوست دارند و به مو یا پوست آنها آسیبی نمی‌زند.

گربه

•     بهترین مدل برای گربه دارای ریزش مو

اگر از این که هر روز توده‌ای موی گربه روی وسایل تان ببینید خسته شده‌اید این مدل را تهیه کنید این مدل طراحی شده تا موهای مرده و ریخته شده گربه تان را جمع کند این مدل یک تیغه از جنس استیل ضد زنگ دارد که بدون آسیب به پوست و با ملایمت موهای ریخته و مرده را جمع و حذف می کند . استفاده منظم از این برس ریزش موی گربه را کم می‌کند و شما را از موهای ریخته شده آن خلاص می‌کند . این برس یک دسته راحت دارد و همچنین دندانه های نسبتاً بلند تیغه آن امکان شانه زدن عمیق را به شما می دهد . دارندگان این ابزار هم از کارایی آن راضی هستند و اذعان می کنند که با استفاده منظم از این وسیله ضمن کاهش ریزش موی گربه شان درصد ابتلا به مشکلات گوارشی ناشی از توپ های مویی ( که در اثر این که گربه خودش را لیس میزند ایجاد می‌شود ) آنها نیز به شدت کم شده است . بعضی دیگر می‌گویند این وسیله آنهایی را که آلرژی دارند یا حساس هستند را نجات داده چرا که حین شانه کردن موهای مرده و ریخته را نیز جمع می‌کند .

گربه

•     بهترین مدل برای موهای گره خورده

هرچند که احتمالاً این کار برای گربه شما خوشایند نیست اما شما تمایل دارید گربه را بگیرید و گره موهایش را باز کنید قبل از آنکه مجبور به کوتاه کردن آن شوید. این شانه استیل بدون دردسر گره خوردگی ها و آلودگی ها را حذف می‌کند . این مدل از دو سری مجموعه دندانه ها با تراکم های متفاوت تشکیل شده یکی پهن تر و با فاصله تر و دیگری باریک تر و متراکم تر . مجموعه پهن تر معمولاً برای برداشتن موهای ریخته و مرده استفاده می شود ؛ اگرچه می توانید به راحتی از آن برای صاف کردن موهای گربه تان استفاده کنید مجموعه باریک تر برای گربه های مو کوتاه یا بخش های خاصی مثل صورت یا پنجه ها عالی است . این شانه از استیل زنگ نزن ساخته شده که آن را بسیار بادوام تر از مدل های پلاستیکی می‌کند و در موارد موهای گره خورده و تُنُک شده بسیار کاراتر از سایر مدل هاست . دارندگان این مدل می گویند شانه های دندانه بلند این مدل برای گربه های مو بلند بسیار مناسب است و زمان شانه کردن را حتی تا نصف حالت همیشه کم می کند.

برس-گربه

•     بهترین مدل برس برای گربه های دارای شوره

برای مشکل شوره صرف داشتن یک برس خوب شما نمی توانید با آن مبارزه کنید . اگر این مشکل دائمی گربه شماست حتما رژیم غذایی‌اش را بررسی کنید . رژیم غذایی یک قطعه اصلی این پازل است در این حالت شما نیاز به برسی دارید که نه خیلی نرم باشد و نه خیلی سخت ما این مدل را پیشنهاد میکنیم . این برس از خز گراز ساخته شده و این جنس درست ترین بافت را برای حالت گربه شما دارد که می‌تواند ضمن شانه کردن موها ؛ شوره ها و موهای مرده را حذف کند. دسته این مدل از جنس چوب است . موهای این برس هیچ آسیبی برای پوست گربه شما ندارد . دارندگان این مدل می گویند ضمن برس کردن ؛ موهای ریخته و مرده را جمع می کند و از پخش شدن آنها در خانه ممانعت می‌کند . این برس برای موهای کوتاه بهتر است ( البته گره موها را باز نمیکند) و باید به یک برنامه روتین شانه زدن موهای گربه تان تبدیل شود خصوصاً اگر گربه‌تان شوره دارد.

برس-گربه

•     بهترین مدل برس دستکشی

اگر گربه شما موقع برس کردن موهایش مخفی می شود و به شما اجازه نمی دهد. می توانید از این دستکش ها به جای برس استفاده کنید . در این صورت گربه شما تصور می‌کند به جای یک شکنجه عجیب دارید آن را نوازش می کنید . این دستکش سیلیکونی بوده و حدود ۲۵۵ زائده دارد تا شانه کردن را برای گربه شما تبدیل به کاری خوشایند کند . با این وسیله ضمن آن که موی گربه تان را شانه می کنید می توانید آن را از آلودگی ها پاک کنید و شوره و موهای مرده و ریخته را خارج کنید . این دستکش به سادگی تمیز می شود و با محیط زیست سازگار است . مواد تشکیل دهنده آن هیچ آسیبی به پوست نمی رساند. این مدل یک دستکش تک سایز است که بند مچ آن قابل تنظیم است و به صورت جفت فروخته می‌شود. دارندگان این وسیله می گویند از وقتی از آن استفاده می‌کنند دیگر وقتی دستکش می پوشند گربه شان خودش جلو می‌آید و سرعت کار خیلی بهتر است.

برس-گربه

•     بهترین برس برای حمام

حمام کردن گربه به ندرت می تواند یک تجربه لذت بخش برای شما باشد و شاید شما بخواهید آن را بهتر کنید . این برس برای زمانی طراحی شده که پوشش گربه شما کاملا خیس است . از جنس پلاستیک نرم است و موهای ریخته را هنگام حمام جمع می‌کند . خود برس به سادگی به وسیله آب پاک می شود . دسته آن از جنسی است که نگه داشتنش را در حالت خیس بودن ساده می کند . این برس برای حمام کردن گربه های مو بلند و مو کوتاه قابل استفاده است و دندانه های آن باعث می شود مطمئن شوید موها عمیقا تمیز شده اند و صابون آنها هم شسته شده اند. دارندگان این مدل می گویند کارایی آن فوق‌العاده است خصوصاً در مورد گربه هایی با موی متوسط یا بلند . این برس نیاز به فشار زیادی ندارد پس هیچ نگرانی بابت ایجاد درد یا آسیب نداشته باشید . خصوصا اگر گربه شما خیلی از آب خوشش نمی‌آید این برس سرعت کار را بیشتر می‌کند و حمام را برای گربه تان قابل تحمل تر می کند.

برس-گربه


: ارسال دیدگاه


     کد امنیتی